Albert_Ejnshtejn

Ю.Потерянко «Альберт Ейнштейн».

Книжка «Альберт Ейнштейн» для дітей від 8 років. Так анонсовано на обкладинці. Але ця література буде цікавою і для дорослих. Життя людини в науці про яку знає весь світ. Життя дитини, котра і не підозрювала про своє велике майбутнє. Це історія особистості від дитинства до старості.

Рекомендую прочитати тим, хто має нахили до природничих дисциплін, фізики і хімії, зокрема. Рекомендую звернути увагу батькам – це чудовий подарунок, прекрасний спосіб провести час з дитиною змістовно.

Ввечері, закутавшись в плед, можна прочитати главу і разом обговорити запитання після неї. Порозмірковувати про Космос, Всесвіт і нас у ньому.

Це легенька література. Не варто лякатись імені відомого фізика. Нічого замудрого тут не має. Ви просто ознайомитесь із життям відомого науковця. Можливо, надихнетесь ним. Можливо, збагнете, що самі прагнете пізнавати тонкощі фізико-хімічного світу. І хто-знає, через кілька років світ заговорить про ваші досягнення та теорії.

Чому варто читати  дітям?

  • Вона дає зрозуміти, що ти можеш стати ким захочеш, якщо будеш працювати над здійсненням своєї мрії.
  • Герой книги – звичайна людина. Ті, ким ми захоплюємося, кого поважаємо понад усе – звичайні люди, які змогли реалізувати себе.
  • Наука стає не такою сухою і безжиттєвою, якщо починати знайомство з такої літератури.

Чому варто читати дорослим?

  • Саморозвиток. Не думаю, що ви б узялись читати роботи Ейнштейна по теоретичній фізиці. А ця література, збагатить свідомість знаннями про відому персону і науку. Такий собі розвиток інтелекту без зайвої напруги.
  • Вам буде простіше зацікавити вивченням точних і природничих наук свою дитину, якщо будете мати мінімум інформації і розуміння, що без праці талант мертвий.

Придбати книжку можна на сайті видавництва http://ipio-books.com/product/albert-ejnshtejn-ukr/

або в книгарнях.

Але не варто забувати про бібліотеки – майже в кожній знайдеться науково-популярна література, до якої і належить книжка Юлії Потерянко «Альберт Ейнштейн».

 

Джерело фото: http://ipio-books.com/product/albert-ejnshtejn-ukr/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *