lectureracing Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

Створення вправ та завдань/ Classroom

Перед вами відібрані та описані кращі ресурси для створення дистанційних завдань. Вони дозволяють працювати у форматі classroom і завжди сприймаються учнями позитивно. Більшість російсько- або англомовні, але самі завдання можна створювати українською мовою. Учні будуть читати та давати відповіді, грати та складати пазли українською. Звичайно, потрібна реєстрація, при якій майже кожен ресурс запитає хто ви – викладач/студент/учень. Це правильно і важливо. Вдалої інтерактивної роботи.

 1. https://learningapps.org

learningapps Ресурси для створення вправ та завдань

Чудовий ресурс для створення різного роду вправ з будь-яких предметів. Рекомендую реєструватись без роздумів. Тут можна вибрати мову – українську, зокрема. Є уже створені іншими користувачами вправи, які можна додати у  закладки, щоб не загубити і використати у своїй роботі потім. Дуже зручна, проста і цікава система. Тисячі вчителів, викладачів та інших працівників її використовують, що можна побачити по готовому контенту.

 1. https://quizizz.com

quizizz. Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

Платформа для створення тестів, вправ та завдань. При реєстрації вказуєте чи ви вчитель, учень, батько чи інше. Також система вимагає назву закладу та поштовий код. Ви зможете використовувати як уже готові завдання, створені іншими так і створювати їх самостійно. Після реєстрації можна змінити мову на російську, але завдання цілком можна створити українською. Кожен тест/завдання має свій код, ви надаєте його учням і вони його виконують. Результати одразу висвітлюються на комп’ютері вчителя, або на інтерактивній дошці. Діти змагаються між собою і бачуть результати своєї роботи по завершенні завдання. Є один нюанс – кожен учасник може натиснути кнопку «показати правильні відповіді».

 1. http://lectureracing.com

lectureracing Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom lectureracing Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom lectureracing Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

Цей ресурс дозволяє створити швидкі опитувальники. Учитель розробляє питання. Отримує їх код.  Дає код учням, ті вирішують тест. Систему можна підключити до проектора, наприклад, щоб висвітлити результати. Коли тест завершений, вчитель бачить відповіді. Правильні він може підкреслити чи виділити кольором і т.п. Це висвітлиться на проекторі чи інтерактивній дошці. Всі побачать правильну відповідь, хто її дав, хто виконав завдання найшвидше і хто найкращий у всьому опитуванні.

Ресурс умовно безкоштовний. Лише 30 днів можна користуватись безкоштовно, опісля прийдеться вибирати тариф. Найдешевший близько 2 доларів. Учні можуть скачати додаток на свої гаджети.

 1. Google Forms

гугл форми Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

В кого є гугл-пошта (gmail.com), автоматично має доступ до гугл диску. Відкриваєте його, вибираєте створити – гугл-форми. Це можливість розробити опитування/тестування/ завдання. Можна поширити в гугл-класі, в соц мережах, чи відправити на пошту. Отримані результати автоматично зводяться в таблицю, для порівняння. Або ж, відповіді можна переглянути по кожному учаснику окремо. Оцінки  проставляються заздалегідь за кожне завдання, але  відкриті питання доведеться оцінити самостійно.

 1. https://videouroki.net/tests/zadachi-na-lito-viii-tizhdien.html

відеоурокі нет Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

Російськомовний ресурс. Але нехай це не відлякує. Тут можна створити цікаві тести і надати доступ до них учням тієї мовою, якою ви створите тест. Реєстрація зрозуміла, ресурс безкоштовний, спрямований на учителів.

 1. http://www.triventy.com/library

трівенті Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

СУПЕРОВИЙ сайт для інтерактивного тестування. Ви створюєте опитування (різні форми питань) надаєте доступ учням. Цікаво, що саме тестування виглядає дуже ефектно. Музика перед початком тесту. На кожен тест відводиться певний час. Є таймер і музика, котрі сигналізують, що час на виконання закінчується. Діти будуть в захваті!

 1. https://www.plickers.com/

плікерс Ресурси для створення вправ та завдань/ Classroom

Це система для легкої інтерактивної вправи з допомогою карток, на зразок пазлів. Учитель встановлює програму на смартфон чи планшет. Учні мають картки, які, залежно від того, яка сторона повернута догори, означають варіанти А, Б, В, Г. Учні піднімають картки із своєю відповіддю, а вчитель наводить на них екран гаджета і одразу отримує результат. Система висвітлює кількість правильних відповідей. Таким чином можна провести рефлексію, наприклад.

 1. mentimeter.com

МЕнтіметр Створення вправ та завдань/ Classroom МЕнтіметр Створення вправ та завдань/ Classroom МЕнтіметр Створення вправ та завдань/ ClassroomМЕнтіметр Створення вправ та завдань/ Classroom МЕнтіметр Створення вправ та завдань/ Classroom

Тут доступно створити опитування і побачити результат у вигляді графіку, визначення найкращого, хмарини слів, стовпчастої чи лінійної діаграми. Коли ви створите своє завдання, програма згенерує код, який ви надішлете учням . Як тільки учень переходить за адресою на сайт, він бачить поле для введення коду. https://www.menti.com/

 1. https://kahoot.com

Кахут Створення вправ та завдань/ Classroom

РЕКОМЕНДУЮ. Програму можна встановити на телефон чи планшет. Зареєструватись та створити «кахут» можна і з комп’ютера. Інтерактивна форма завдань захоплює і розпалює інтерес як до завдань та їх змісту, так і до змагального компоненту.  Вхід для учнів з допомогою згенерованого коду. Створити у Кахут легко опитування, пазли та дискусію. Сервіс позиціонує завдання як ігри. Усі питання видозмінюються і таким чином стають цікавішими.

 1. https://www.quizalize.com

quizalize Створення вправ та завдань/ Classroom

Ще одна програма для створення «опитувань» різного роду. Англомовна, але, знову ж, для елементарного рівня володіння англійською, буде зрозумілою. Окрема реєстрація як для студента (учня, студента, підлеглого) та викладача. Як і в інших, можна додати клас.

 1. https://socrative.com

сократіве Створення вправ та завдань/ Classroom

Ресурс для створення різнамітного роду інтерактивних вправ та завдань.  Пропонується створити короткий опитувальник, формат завдань типу “правда/брехня”, завдання з багатьма відповідями та інші типи вправ. Цей ресурс відомий і викладацьких колах уже давно.

 

Якщо ви знаєте ресурс, якого немає в списку, але він чудово підходить для створення різного роду вправ і завдань, напишіть про це у коментарях. Поділіться своєю думкою і творчістю з колегами і однодумцями.