STEM і STEAM технології в освіті Перелік конкурсів та проектів

STEM і STEAM технології

Використання STEM і STEAM технології в сучасній освіті особливо важливе при вивченні природничо-математичних дисциплін. Дана стаття – це лише добірка ресурсів, що відображають останні тенденції у цьому напрямку.

STEM і STEAM технології в освітніх ресурсах

  1. https://imzo.gov.ua/tag/stem-osvita/

Інститут модернізації змісту освіти – ІМЗО – активно працює для розвитку навичок та здобуття знань серед педагогічних працівників про технології STEM і STEAM.

2. http://yakistosviti.com.ua/uk/web-stem-shkola-2019

Український проек “Якість освіти” впроваджує ряд навчальних тренінгів, курсів та програм. Зокрема, в різних містах України працює проект “Я – дослідник”, котрий допогагає педагогічним працівникам отримувати практичні навички, знайомитись з новинками та технологією STEM. Ще один проект “Web-STEM школа” дає змогу ознайомитися із практичними здобутками впровадження STEM і STEAM технології чи їх елементів на заняттях у навчальних закладах.

3. http://steam.accord-group.com/

Новий практичний український проект, що дозволяє подивитись на впровадження STEM і STEAM технології з індивідуально-практичної сторони, базуючись на дослідницько-орієнтованому навчанні.

4. http://healthy-schools.org.ua/pro-programmu/umovi-i-pravila-uchasti/

ПРОГРАМА HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ ТА РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ – серйозна ініціатива для навчальних закладів, що проводиться на конкурсні основі. Перепожці отримують грант на створення в школі STEM-лабораторії – тобто закулівлі обладнання, меблів і.т.п.

5. https://imzo.gov.ua/krascha-stem-publikatsiya-2019/

Конкурс “Краща STEM-публікація – 2019”

Умови детально описані на сайті. Конкурс роботи будуть оцінюватися в трьох номінаціях. Переможні отримують грамоти від ІМЗО та право безкоштовної публікації у науково-педагогічних виданнях.

6. https://stem-lesson.info/?fbclid=IwAR03IluSro1wSlA3o6Ljq3i2mO6pRKeXUlASaTQHJIV-wOK2RYSETDju7Qw

Конкурс на кращий STEM-урок.

Переможці отримують грошоі винагороди – за І-ше місце – 5000 грн.

7. http://stem-coalition.org.ua/

Один із найбільших інніціатив, що займається просуванням, підтримкою, популяризацією STEM і STEAM технології в освіті Україні.

Звичайно, це весь можливий перелік конкурсів, новинок та інформації про STEM, STEAM, STREAM.Але, варто визнати, що надалі жодному вчителю-предметнику не уникнути впровадження даних методик та технологій у своїй діяльності. Варто починати вчитися, благо, що так багато освітніх проектів, програм та курсіів можна осилити не виходячи з власного дому і, що не мало важливо, майже безкоштовно.

Для ознайомлення із іншими можливостями підвищення кваліфікації, отримання знань з суміжних, чи не дуже, предметів можете скористатися порадами-ресурсами – https://www.sciencechemistry.org.ua/onlajn-uroky-navchannya-kursy/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *