Підробіток, робота на літо, на канікулах Sciencechemistry

Підробіток на канікулах

Це буде коротка замітка про підробіток на канікулах, під час відпустки, або про роботу для тих, хто має час і постійний доступ до мережі. Вік – необмежений – від школяра до пенсіонера. Мені доводилось пройти усі пропоновані ресурси власноруч з нуля. Переважно, вони дають можливість працювати копіратером. Зауважу, що це одна із найпоширеніших реальних і нелегких робіт в мережі. Ресурсів, так званих бірж копірайтингу, у мережі дужже багато. Я наводжу приклади лише тих, де мені довелось написати десятки текстів, потратити багато годин часу, щоб боротися із недосконалим, м’яко кажучи, володіням російською мовою. Як би печально не було, але українські тексти мало потрібні в мережі. За останні роки ситуація трохи змінилась, але…

Якщо ж для вас робота не актуальна – ось можливість підвчитись новому – https://www.sciencechemistry.org.ua/onlajn-uroky-navchannya-kursy/

Отже, підробіток на канікулах

ВАЖЛИВО!!!! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ЗАДАНИХ РЕСУРСАХ ЛИШЕ ЗА ТИМИ ПОСИЛАННЯМИ, ЩО Є У ЦЬОМУ ТЕКСТІ!

Копірайтинг – написання статей на різноманітніші тематики. Все, що є в мережі хтось написав)))

Рерайтинг – переписування статей на свій лад.

Неймінг – створення слоганів.

Допомога студенту – теж варіант реального підробітку в мережі. Тут потрібно писати реферати, курсові, розв’язувати лабораторки та задачі по усіх можливих предметах та темах.

Підробіток на канікулах – ресурси

Тепер коротко про самі біржі. Ще раз зауважу, це лише ті, де мені довелось бути автором.

ВАЖЛИВО!!!! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ЗАДАНИХ РЕСУРСАХ ЛИШЕ ЗА ТИМИ ПОСИЛАННЯМИ, ЩО Є У ЦЬОМУ ТЕКСТІ!

  1.  http://copylancer.ru/part/lanaautor

Про цей ресурс я дізналася від доволі відомого закарпатського автора Томаша Деяка. Тут дійсно можна швидко стартанути, якщо добре володіти язиком))) знову рос. мова((( . Завдань багато. Ресурс доволі зручний, підтримка реагує швидко, але рідко стає на сторону копірайтера (це і зрозуміло, тому що замовники платять цій біржі гроші, а копірайтери завжди знайдуться)

2. https://www.etxt.ru/sonnja.html

Це одна із перших бірж, про яку я дізналася. Більшість рекомендують починати саме з неї, оскільки це хороша стартова платформа, щоб навчитися “що і до чого”. Багато хто пропонує починати саме з etxt. Мінус правда є теж – тут важко заробити початківцю хоч трохи вагому суму.

3. http://neotext.ru/profile/Lana25/88105

Ця біржа мені подобалась, тому що тут оплата була порівняно високою для початківців – і в долларах, точніше в центах. Але великий мінус – тут надзвичайно важко взяти заказ. Замовлень майже немає, від 1 до 10 замовлень десь проскакує, але їх або одразу розбирають, або ціна надто мала, або вимоги надто високі. Наразі, не рекомендую, але це мій досвід, сайт працює і живе, багато там “живе” і копірайтерів – значить можна якось заробити.

4. http://www.weblancer.net/?affiliate=SonjaLana

Здається, це українська біржає. Вона пропонує не лише копірайтинг – можливості набагато ширші. Мені не вдалось закріпитись, хоч я і не надто намагалась. Також я одразу після реєстрації зіткнулась із проблемою чи то обману, чи то маніпуляцій. Досвід підказав нечесність, тому я часу не потратила багато. А так ресурс мені дуже подобається, планую його освоювати).

5. https://kabanchik.ua/registration/performer?promo_code=u475178

Цей ресурс із такою кумедною назвою – теж український. Він доволі популярний і знову ж, пропонує усі можливі види підробітку – від кур’єрства до копірайтингу.

ВАЖЛИВО!!!! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ЗАДАНИХ РЕСУРСАХ ЛИШЕ ЗА ТИМИ ПОСИЛАННЯМИ, ЩО Є У ЦЬОМУ ТЕКСТІ!

6. https://studwork.org/?p=10987

Студворк – був початком для мене. Це ресурс із розряду “допомоги студенту”. Він, в переважній більшості, теж російськомовний. 

Підробіток на канікулах – на що зважити

Я доволі довго варилась у цій “каші” і не виключено, що буду ще, тому маю право дати кілька порад і зауважень:

  • якщо ви хочете нічого не робити, не напрягатись і отримувати за це гроші – шукайте інші варіанти – тут треба працювати.
  • – це не надто легка робота, особливо для початківців, особливо для тих, хто погано володіє рос. мовою, але це може стати вашою реальною професією і годувальницею,(не лише як підробіток на літо) якщо докласти достатньо зусиль та часу.
  • багато деталей – навіть якщо ви грамотні у мовах, вам прийдеться освоїти нейромаркетинг, частково смм, усі можливі антиплагіатори та безліч ресурсів та програм, що будуть аналізувати ваш текст.
  • з досвідом все стає простіше!!!
  • з свого досвіду – поєднувати офіційну роботу та цю – важко, або не важко, але без перспективи розвитку. Я поєднувала кілька років, але просто не мала часу на те, щоб підтягнути мови і навчитись деталей копірайтингу, тому писала за меншу ціну. Так я стабільно мала замовлення, але настав час, коли мене перестала влаштовувати ціна. Моя вам порада – якщо у вас нема роботи – присвятіть себе цьому – можливо ви знайдете професію.
  • без серйозного ставлення, відповідальності та дотримання термінів – не буде і прибутку. Це буде ще одна робота – не інакше.
  • усі радать різні ресурси-біржі для підробітку – їх десятки. моя вам порада – знайдіть ту, що стає прийнятною і зручною саме для вас. Комусь таланить на одній біржі, комусь на іншій.

ВАЖЛИВО!!!! РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ЗАДАНИХ РЕСУРСАХ ЛИШЕ ЗА ТИМИ ПОСИЛАННЯМИ, ЩО Є У ЦЬОМУ ТЕКСТІ! ЦЕ МОЇ РЕФЕРАЛЬНІ ПОСИЛАННЯ! ТАКИМ ЧИНОМ, ВИ БУДЕТЕ УМОЇХ РЕФЕРАЛАХ І Я ЗМОЖУ ДОПОМОГТИ ВАМ ПОРАДАМИ ЗІ СВОГО ДОСВІДУ. пОЧИНАТИ САМОМУ ЗАВЖДИ ВАЖЧЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *