Підготовка до ЗНО з хімії sciencechemistry

Підготовка до ЗНО 2020р.

Підготовка до ЗНО 2020р. з різноманітних джурел. Підбірка із різноманітних посилань, порад та розв’язків завдань попередніх років ЗНО з хімії.

Ресурси для підготовки до ЗНО 2020р.

  1. https://zno.osvita.ua/chemistry/ – За даним посиланням зібрані тестування з хімії за усі роки, починаючи із 2007 року.
  2. https://www.iznotest.info/himiya/ – тренувальні тести у форматі ЗНО з усіх предметів, включаючи хімію.
  3. https://www.eduget.com/uk/course/ximiya_podgotovka_k_zno-2349/ – підготовка до ЗНО з хімії по усіх темах. Логічно, структуровано і доступно у форматі онлайн-лекцій.
  4. http://zno.academia.in.ua/course/view.php?id=11 – підготовка до ЗНО з лекціями, поясненнями, додатковим інформуванням та цікавими інтерактивними іграми “Шибениця”, “Перший мільйон”, “Хімічний кросворд” тощо.
  5. https://znoclub.com/pidgotovka-do-zno/92-programa-zno-z-khimiji.html – за цим посиланням можна завантажити матеріали для підготовки до ЗНО 2020р. з хімії.
  6. https://buki.com.ua/videos/khimiia/ – підготовка до ЗНО за відео-лекціями.
  7. http://vstup.chem.knu.ua/zno-tasks – розбір, детальне ров’язання задач із ЗНО з хімії від хімфаку КНУ

Для тренування в розв’язуванні ускладнених задач та завдань ознайомтеся із олімпіадними завданнями) Для підготовки до ЗНО 2020р. з хімії – https://www.sciencechemistry.org.ua/?s=%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Відео для підготовки до ЗНО 2020р.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=L34SCBVlXV0 – відео розгляд, з коментарями, ЗНО з хімії 2019 р. на каналі Ютуб.
  2. https://www.youtube.com/watch?v=1WqXKRtgEl4 – розгляд ЗНО з хімії 2019р. у форматі відео.
  3. Відео-репортажі, тематичні сюжети від ютуб каталу по хімії “Хімія просто” – https://www.youtube.com/channel/UCRzZSz5JlSfN6Ba164vqVCg . Серед особливостей каналу – російська мова. Автори проекту, точніше автор – громадянин РФ. Але, якщо відкинути, цю особливість канал досить професійний і водночас простий у розумінні. Тут ви зможете дізнатися багато практичних нюансів роботи в лабораторії, побачити важливі та цікаві реакції та синтези, повторити правила та приладдя – для підготовки до ЗНО 2020р. з хімії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *