поплет Інфографіка, електронні дошки

Інфографіка для роботи

В своїй роботі викладачі/ студенти/фірми і корпорації можуть використовувати різноманітну інфографіку для наочності та демонстрації важливих візуальних даних.  Робити подібні графічні картинки, комбінувати їх з текстом та різноманітними знаками, символами ми іншими картинками можна на таких ресурсах.

1.. https://www.canva.com/

canva Інфографіка

канва Інфографіка

Тут безкоштовно можна створити інтерактивну картку до теми, фотоколаж чи просто об’єднати картинки і текст за власним бажанням. Є безкоштовні фото, шаблони, шрифти, інструменти, фігури та ін. Можна завантажувати свої фото. При реєстрації потрібно пройти невеличке навчання від Канви – це займе 5-10 хв. Просто слідуйте інструкціям і вказівникам на сайті. Користуватись не важко, все доволі інтуїтивно. Вибираєте, що вам потрібно: логотип, картку, графіку для соц.мереж, фотоколаж, презентацію, сертифікат, резюме, лист, обкладинку, брошуру, фон робочого столу, меню, банер та ін.

2. https://crello.com

Крелло Інфографіка

На цьому ресурсі можна створити все теж, що і на канві. Плюс – анімовані публікації. Графіку для всіх соціальних мереж та ютуб. Важливо! Можна створити презентацію як у звичайному так і у широкому форматі. Розміри потрібні вам підігнати вручну, перед початком роботи над графікою.

3. https://create.piktochart.com/

Плікточарт Інфографіка

Ресурс англомовний (я не знайшла перемикача мов, можливо він десь і є)) Людям, які знають анг. мову на посередньому рівні буде не важко розібратись. Все зрозуміло в меню і в послідовності дій. Сайт пропонує три формати: інфографіка, презентація і printable – дослівно «версія для друку» (лист з картинками, текстом, схемами тощо). Ресурс має дві версії: безкоштовна і платна. Перша, звісно, має менші можливості, але для звичайної робити підійде. Дизайнерам буде малувато фішок.

4. http://popplet.com

поплет Інфографіка

поплет Інфографіка

Для створення плакатів. Сайт на англійській мові. Можна перекласти Google Chrom. Хоча, іноземною теж все доволі зрозуміло. При реєстрації вказується тариф. Безкоштовно можна створити лише 10 поплетів. За 3 дол/міс – необмежену кількість.

5. https://app.wizer.me

візер Інфографіка

Тут дана можливість створити картинку, відео, текст, таблицю, квест, бланк, дискусію, коротку схему. Мова ресурсу – англійська. Але, якщо ви володієте нею хоча б на початковому рівні все буде доступно. Безкоштовна версія – «Легка», є платні ще дві. При реєстрації вказуєте чи ви вчитель чи учень/студент. Доступ до створеного вами завдання учні отримують за згенерованим кодом.

Це, звичайно, ще не всі можливі ресурси для створення інфографіки. Якщо визнаєте хороший сайт чи програму для таких цілей, поділіться посиланням та враженнями з колегами)))

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *