скампл електронні дошки

Електроні інтерактивні дошки

Для усіх, хто працює в соціальній сфері, хто має команду, підлеглих чи підопічних ці програми будуть цікавими і корисними.

  1. https://padlet.com

падлет Електронні дошки

Ресурс відомий багатьом. Використовується для збирання інтерактивної «доски». От наприклад, закінчились курси і тютор створила падлет і надала доступ (по ссилці) до нього своїм студентам. Там вони пишуть відгуки, пропозиції, дадають фото, картинки, смайли і т.п.

В навчанні можна так зібрати якісь дані, провести експерес-опитування і т.п.

Як звичайно, потрібно зареєструватись. Доступно в російському перекладі, але писати можна будь-якою мовою. Тобто якщо ваша мова українська. То і дошка-падлет вийде україномовною.

 

  1. http://en.linoit.com/

linoit Електронні дошкиlinoit Електронні дошки

Зручна програма для створення заміток, плакатів, записок, електронних дошок. Використовується на смартфонах і планшетах без проблем. Доступна лише English. Після реєстрації можна перекласти в гугл браузері. Одразу після створення дошки нею можна ділитися.

  1. http://scrumblr.timboudreau.com

Скрампл електронні дошкискампл  електронні дошки

Надзвичайно проста програма. Реєстрація займе 5 секунд – просто вказуєте ім’я і все. Екран виглядає, буквально, як сучасна дошка, що розділена маркером на стовпці з певною тематикою. За бажанням можна розміщувати стікери із своїм вмістом і певний стовпець. Сам ресурс англомовний, але писати можна українською. Якщо вам усі попередні сервіси здавались складними, то цей просто елементарного рівня.

Такий формат інтерактиву допоможе, наприклад, зібрати враження від завдання, уроку, курсу і т.п. Покаже розподіл думок. Сформує таку собі миттєву статистику. http://scrumblr.timboudreau.com/demo

  1. https://www.twiddla.com

Твідла Електронні дошки

Ресурс для створення різноманітних електронних дошок і не тільки. Тут можна додати фото, відео, оформити на свій смак по кольору і т.п. Учнів можна долучити. Надавши доступ. Звичайно є різні версії для користування: як платні, так і безкоштовні.

  1. https://www.thinglink.com

Тінглінк електронні дошки

Інтерактивний плакат чи дошку тут створити доволі зручно. Також, в безкоштовній версії, доступно зробити своє фото/інтерактивну дошку, відео, чи картинку в 360 градусів.

  1. http://popplet.com

поплет Інфографіка, електронні дошки

Для створення плакатів. Сайт на англійській мові. Можна перекласти Google Chrom. Хоча, іноземною теж все доволі зрозуміло. При реєстрації вказується тариф. Безкоштовно можна створити лише 10 поплетів. За 3 дол/міс – необмежену кількість.

 

Якщо ви знаєте інші сайти, програми чи додатки для створення інтерактивних дошок напишіть посилання/рекомендації/відгуки у коментарях. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *