віртуальне навчання Доповнена реальність/ 3D/qr-code

Доповнена реальність/ 3D/qr-code

Ось вона сучасна наука і освіта – доповнена реальність/ 3D/qr-code. Учень-дослідник може побачити людське серце за роботою, побачити роботу окремого клапана, відтік чи притік крові, будову і структуру. І це не лише про серце, не лише про тіло людини чи живі істоти – тепер людина може віртуально зазирнути в усі речі. які її цікавлять. Звичайно, що таке задоволення не завжди безкоштовне, але є пробні, безкоштовні версії, є програми для шкіл на спеціальних умовах і т.п. Ось перелік відомих мені ресурсів.

  1. https://www.blippar.com

Для знаходження інформації про предмети навколо. Якщо завантажити програму на телефон, навести смартфон на предмет бліпер видасть інформацію про предмет.

  1. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.vr.expeditions&hl=ru

Google Expeditions. Додаток можна скачати на смартфон. Призначений для навчання. Долучатися можна групами, де один гід (вчитель) інші учні. Вибираєте місце і відправляєтесь у туди, а гід/вчитель розказує про побачене. Дуже знадобиться на інтегрованих уроках, на уроках історії, географії, біології, фізики і т.п. Важлива деталь – меню на українській, та самі віртуальні тури на англійській мові. Але якщо знати предмет розмови – можна запросто використовувати.

Потрібно встановлювати допоміжну програму для окулярів і самі окуляри теж потрібні. Включаєте програму для окулярів, ставите її в окуляри і включаєте вибрану експедицію.

  1. https://experiments.withgoogle.com/collections

Доповнена реальність/ 3D/qr-code – в цій системі ви зможете домальовувати мультяшного чоловічка на свою стіну, це для прикладу. Ви можете домалювати до оточуючої вас реальності будь-що і побачити як воно рухається. Система англомовна, але інтуїтивно зрозуміла.

  1. http://virtualrealityforeducation.com

Ще одна програма для інтерактивного сучасного навчання. Сайт англомовний. Можна перекласти в браузері Гугл Хром.

  1. http://manlab.inhost.com.ua/

І в Україні є шанс на науку. МАН з допомогою віртуальної реальності демонструє свою лабораторію. Це може захопити учнів. Дати зрозуміти, що наука може бути досяжною і в Україні.

  1. https://www.ecorinth.com/

Цей варіант допоможе побачити будову тіла 3D в різному розрізі. Так же можна попрацювати з темами з фізики, астрономії, геології, геометрії, ботаніки, культури та палеонтології.

  1. https://www.lifeliqe.com/

Одним дотиком на планшеті, телефоні чи комп’ютері ви зможете рухати зображення в різні площини, виділяти і переглядати окремі елементи. Наприклад, в розрізі якогось органу чи речовини. Чудово підходить для STEM освіти.

  1. https://sketchfab.com

Найбільш простий і доступний варіант для використання в роботі – доповнена реальність/ 3D/qr-code. За кілька хвилин можна уже розглядати зображення. Варто лише вибрати категорію і відео насолоджуватись можливостями сучасних технологій

  1. https://www.qr-code-generator.com/

Генератор qr-code – дуже зручна в наш час річ. Наприклад, ви маєте свій сайт, щоб учні не шукали його щоразу. Створіть його qr-code та поширте серед учасників. Таким же чином можна надати доступ до завдань, відео і т.п.

Щодо можливості створення інтерактивних онлайн-дошок – читайте тут – https://www.sciencechemistry.org.ua/elektroni-interaktyvni-doshky/

Де і як створювати інфографіку – https://www.sciencechemistry.org.ua/infografika-dlya-roboty/

Якщо вам відомі інші ресурси, додатки чи програми , що допомагають краще пізнавати свійт і можуть пригодитися в роботі – пишіть у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *